Értékpapír- vagy ügyfélszámlát nyitna? Kattintson! regisztrálok
bezár

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ÉRTÉKPAPÍR ÉS ÜGYFÉLSZÁMLA NYITÁSHOZ

Amennyiben értékpapír- vagy ügyfélszámla nyitását tervezi, kérjük az alábbiakban adja meg adatait, hogy Bankunk az optimális ügyfélkiszolgálás céljából mielőbb felvehesse Önnel a kapcsolatot.

EN
Főoldal > Karrier >

Adatszolgáltatási munkatárs

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt. a Számviteli osztály csapatába keres új munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:

· a hitelintézet jogszabályok szerinti kötelező adatszolgáltatásával kapcsolatos feladatok teljesítése

· kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal

· éves beszámolókkal, egyéb időszaki jelentésekkel kapcsolatos belső adatszolgáltatások teljesítése

· egyéb kapcsolódó feladatok

· jelentések és az ahhoz tartozó szabályzatok elkészítése és határidőben történő továbbítása az MNB és a KSH előírása szerint

· a bank jelentésszolgáltatásának koordinálása, felügyelete

· felügyeleti ellenőrzések előkészítése koordinálása

· kapcsolattartás MNB – vel, Könyvvizsgálóval

· tőkekövetelmény számítás / meghatározás felügyeleti jelentés továbbítása MNB felé

Elvárások:

· Közgazdász végzettség, pénzügyi vagy számviteli szakirányon

· Minimum 3 éves, pénzintézetnél szerzett MNB jelentésszolgáltatási tapasztalat

· Excel táblázatok használatában szerzett magas szintű gyakorlat

· Kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség

· Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság

· Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

· Jelentésszolgáltatási folyamatok kialakításában szerzett gyakorlat

· COREP és FINREP jelentések készítésében szerzett tapasztalat

· IFRS mérlegképes képesítés és /vagy tapasztalat

· Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

· Szakmai fejlődési lehetőség

· Egyedi szakmai környezet

· Cafeteria

Szükséges nyelvtudás:

· Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképpel ellátott önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk

Árfolyamok
Valuta
Deviza
PénznemVételEladás
USD271,55288,35
EUR308,51327,59
GBP351,87373,63
CHF271,94288,76
USD277,20282,80
EUR315,00321,36
GBP361,35368,65
CHF277,84283,46

A deviza árfolyamok minden munkanap 14:00 és 14:30 között frissülnek

Átváltás

HUF