Értékpapír- vagy ügyfélszámlát nyitna? Kattintson! regisztrálok
bezár

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ÉRTÉKPAPÍR ÉS ÜGYFÉLSZÁMLA NYITÁSHOZ

Amennyiben értékpapír- vagy ügyfélszámla nyitását tervezi, kérjük az alábbiakban adja meg adatait, hogy Bankunk az optimális ügyfélkiszolgálás céljából mielőbb felvehesse Önnel a kapcsolatot.

EN
Főoldal > >

Bankkártya elszámolási munkatárs

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Számviteli és Bankműveleti Igazgatósága munkatársat keres alábbi pozícióra:

Feladatok:

· Napi kibocsátói és elfogadói bankkártya forgalommal kapcsolatos elszámolási / egyeztetési feladatok (VISA/MasterCard)

· Bankkártyával kapcsolatos napi könyvelési feladatokban aktív közreműködés

· Napi bankkártya nyitott pozíció figyelése, utalásra előkészítése

· Bankkártya forgalomhoz kapcsolódó főkönyvi számlák napi szintű egyeztetése

· Havi leltár készítése kártya elszámolás forgalmi számlákra vonatkozóan

· Negyedéves bankkártya statisztika készítése MNB és Nemzetközi Kártyatársaságok felé

· Havi bankkártya forgalmi riportok készítése

· Részvétel a bank számlavezető rendszerének bankkártya elszámolási számlákat érintő paraméterezésében

· POS / ATM szolgáltatással kapcsolatos napi egyeztetési feladatok

· Közreműködés a kártyával kapcsolatos reklamáció kivizsgálásában

· Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások:

· Felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség

· Legalább 5 éves bankkártya elszámolásban szerzett gyakorlat

· Középfokú aktív angol nyelvtudás

· A tevékenységet támogató irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)

· Hatékony, teljesítményorientált és precíz munkavégzés

· Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség, aktív angol nyelvhasználattal a kártyatársaságok felé

· Önállóság és problémamegoldó képesség

· Együttműködési képesség a munkatársakkal és társterületekkel

Előny:

· Bankkártya termékek elszámolásában szerzett több éves tapasztalat

· CMS kártyamenedzsment rendszer és Instant Money számlavezető rendszer ismerete

Amit kínálunk:

· piaci bérezés + cafeteria

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk: bankkártya@nhbbank.hu

Árfolyamok
Valuta
Deviza
PénznemVételEladás
USD269,42286,08
EUR305,16324,04
GBP357,83379,97
CHF268,35284,95
USD275,52281,08
EUR311,26317,54
GBP365,26372,64
CHF274,18279,72

A deviza árfolyamok minden munkanap 14:00 és 14:30 között frissülnek

Átváltás

HUF