Értékpapír- vagy ügyfélszámlát nyitna? Kattintson! regisztrálok
bezár

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ÉRTÉKPAPÍR ÉS ÜGYFÉLSZÁMLA NYITÁSHOZ

Amennyiben értékpapír- vagy ügyfélszámla nyitását tervezi, kérjük az alábbiakban adja meg adatait, hogy Bankunk az optimális ügyfélkiszolgálás céljából mielőbb felvehesse Önnel a kapcsolatot.

EN
Főoldal > >

Jogtanácsos

Feladatok:

- Közreműködés a Bank szerződéseinek előkészítésében, az előterjesztett ügyletek véleményezésében, megkötésében, a szerződésekből származó és az egyéb igények érvényesítésében, valamint a Bank jogaira és kötelezettségeire kiható egyéb megállapodások előkészítésében.

- A Bankra vonatkozó társasági jogi ügyek intézése, cégeljárásban jogi képviselet ellátása.

- A Bankot érintő jogszabályok figyelemmel kísérése, a vezető tájékoztatása.

- Az egyéb szervek (pl. Magyar Nemzeti Bank) által megküldött határozattervezetek átvizsgálása és értékelése.

- Bank képviselete bíróság előtti jogvitákban, ill. tanácsadás peren kívüli vitákban.

- Részvétel a gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok jogi szempontból történő előkészítésében és végrehajtásában.

- Állásfoglalás a Bank üzletpolitikáját érintő jogi ügyekben.

- Munkaügyi eljárásokban való részvétel, általános jogi tanácsadás munkajogi kérdésekben, munkaszerződések előkészítése.

- Jogi képviselet ellátása a Bank által kezdeményezett végrehajtási eljárásokban.

- Földhivatali ügyintézés.

- Igazgatósági és közgyűlési ülések előkészítése, meghívók, előterjesztések és jegyzőkönyvek elkészítése.

- Egyéb, a vezetője által reá delegált ügyekben való eljárás.

- Szabályzatok, ügyviteli utasítások elkészítése, felülvizsgálata.

- Termékfejlesztés jogi támogatása.

Elvárások:

- Word, Excel, Jogtár programok és elektronikus cégeljárás alapos ismerete

- Jogi egyetemi diploma

- Jogi szakvizsga

- Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Előnyt jelenthet:

- Pénzügyi szektorban szerzett releváns tapasztalat

- Refinanszírozásban szerzett tapasztalat

- Termékfejlesztés, befektetési szolgáltatási tevékenység, pénzforgalom jogi támogatásában szerzett releváns tapasztalat

Magyar nyelvű motivációs levelét, és fényképpel ellátott, a fizetési igényt is tartalmazó önéletrajzát (az angol nyelven is benyújtott motivációs levél, illetve önéletrajz előnyt jelenthet) az alábbi elérhetőségre várjuk:

info@nhbbank.hu

Árfolyamok
Valuta
Deviza
PénznemVételEladás
USD269,42286,08
EUR305,16324,04
GBP357,83379,97
CHF268,35284,95
USD275,52281,08
EUR311,26317,54
GBP365,26372,64
CHF274,18279,72

A deviza árfolyamok minden munkanap 14:00 és 14:30 között frissülnek

Átváltás

HUF