Értékpapír- vagy ügyfélszámlát nyitna? Kattintson! regisztrálok
bezár

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ÉRTÉKPAPÍR ÉS ÜGYFÉLSZÁMLA NYITÁSHOZ

Amennyiben értékpapír- vagy ügyfélszámla nyitását tervezi, kérjük az alábbiakban adja meg adatait, hogy Bankunk az optimális ügyfélkiszolgálás céljából mielőbb felvehesse Önnel a kapcsolatot.

EN
Főoldal > Karrier >

Pénzügyi kontroller

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.
az alábbi pozíció betöltésére várja a pályázók jelentkezését

Feladatok:
A Bank havi, negyedéves, éves teljesítmény elemzésének elkészítése és az ehhez szükséges dokumentumok, reportok generálása, ideértve a részletes kamat elemzést és költség bontásokat, vezető információs rendszer reportokat
A napi, havi és negyedéves likviditási reportok alapján likviditási elemzés és kamat stressz elemzés készítése
Az eszköz-forrás gazdálkodási bizottság üléseihez szükséges mindennemű dokumentum elkészítése a végső döntéshozók számára
A bank közép és hosszú távú üzleti stratégiájának készítése, meglévők aktualizálása
A bank költségvetésének elkészítése közép és hosszútávra
A tény adatok és a költségvetési adatok közötti eltérések elemzése
Egyéb elemzési anyagok készítése, mint pl. gazdasági helyzet, bank szektor és pénzügyi szolgáltatások továbbá ingatlan piaci helyzet
Elvárások:
Közgazdász végzettség, pénzügyi vagy számviteli szakirányon
Minimum 3-5 év releváns tapasztalat banki számviteli és/vagy kontrolling területen
Tárgyalóképes angol bankszakmai nyelvtudás
Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás
Előnyt jelenthet:
Vezetői tapasztalat

Fényképpel ellátott önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk: uzletterm@nhbbank.h
Árfolyamok
Valuta
Deviza
PénznemVételEladás
USD271,55288,35
EUR308,51327,59
GBP351,87373,63
CHF271,94288,76
USD277,20282,80
EUR315,00321,36
GBP361,35368,65
CHF277,84283,46

A deviza árfolyamok minden munkanap 14:00 és 14:30 között frissülnek

Átváltás

HUF